Nasz zespół

Kancelaria Radcy Prawnego Artura Walkowicza, świadcząc usługi prawne, współpracuje z następującymi osobami i podmiotami:

 • Sandra Walkowicz
  Radca Prawny. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy oraz prawa gospodarczego.

 • Łukasz Tworek
  Radca Prawny. Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej oraz prawa zobowiązań i prawa budowlanego.

 • Oskar Możdżyń
  Prawnik. Doktorant w katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego Wydziały Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w sprawach z zakresu rękojmi przy sprzedaży pojazdów i prawa konsumenckiego oraz administracyjnego.
  www.autoprawo.pl, www.biznesprawo.com

 • Mateusz Hańderek
  Radca Prawny. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa i postępowania cywilnego, prawa upadłościowego i naprawczego oraz prawa geologicznego i górniczego.
  www.handerek.co

 • Marekwia & Pławny Kancelaria Radców Prawnych sp. p. w Katowicach
  Kancelaria Marekwia & Pławny rozpoczęła swoją działalność na początku 2008 roku. Obecnie skupia prawników, w tym radców prawnych i adwokatów, będących specjalistami w różnych dziedzinach prawa.
  www.marekwia.pl
Artur Walkowicz z zespołem © 2015

Kancelaria Radcy Prawnego